کد خبر: 19091

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۶:۴۹

۴ ساعت ترافیک برای مسافت ۴ کیلومتری در ساری؟!

به گزارش سلام ساری ، شعبان وفایی نژاد نوشت: روز جمعه برای زیارت اهل قبور ( به خصوص پدرم ) به زادگاهم تویه دروار رفتم ؛ غروب از ابتدای جاده ...

به گزارش سلام ساری ، شعبان وفایی نژاد نوشت: روز جمعه برای زیارت اهل قبور ( به خصوص پدرم ) به زادگاهم تویه دروار رفتم ؛ غروب از ابتدای جاده تاکام ناگهان با ترافیک سنگین با بی سازمانی مطلق که معلوم نبود جاده یک طرفه یا دوطرفه یا همه طرفه شده است .

 

۴ ساعت گذر از این مسیر به طول انجامید و طی این ۴ کیلومتر این رانندگان خودروها بودند که ترافیک را ساماندهی می کردند ؛ عده ای از اراذل اوباش برای رانندگان ایجاد مزاحمت می کردند و عده ای هم با پخش موسیقی مبتذل اعتراضات خود را مطرح می کردند .

 

 

عده ای از جوانان هم با اعصابی کاملاً بهم ریخته و رفتارهای اعتراض آمیز داشتند و هیچ اداره و یا ارگانی در برابر بحران ترافیک ۴ ساعتی طی ۴ کیلومتر احساس مسئولیت نمی کردند .

 

بیش از ۲۸ سال است که مناطق دودانگه و چهاردانگه نماینده در مجلس دارند و داشته اند اما چرا پیگیر ساماندهی این جاده نشدند .

 

جاده ساری به سمنان را همگان مسیر مرگ نامگذاری کرده اند و هر روز خبر از انواع سوانح رانندگی در مسیر داده می شود چه بسیار مسافران و حتی اهالی منطقه که برای انجام امورات روزمره به ساری مراجعه می کنند طعمه این مسیر می شوند .

 

این گزارش حاکیست جاده ساری به سمنان مسیر خودروهایی است که مسافران استان های مازندران ، تهران ، خراسان و سمنان را هدایت می کند و حدود ۵ سال است که پروژه تعریض جاده ساری به تاکام کلید خورده و اینکه حتی علیرغم ریزش مستمر کوه و جابجایی زمین ، همچنان این پروژه قابلیت عملیاتی به خود نگرفته باید از نمایندگانی پرسید که تنها در موقع انتخابات مجلس وعده ساماندهی آن را می دهند…

 

 

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو