کد خبر: 19402

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۹:۴۱

در جلسه هیئت رئیسه نجات غریق و غواصی ساری چه گذشت

به گزارش سلام ساری جلسه هیئت رئیسه نجات غریق و غواصی شهرستان ساری به ریاست هاشمی و با حضور حجت الاسلام محمدی و دکتر محمد رضا قاسمی و شعبان وفایی ...

به گزارش سلام ساری جلسه هیئت رئیسه نجات غریق و غواصی شهرستان ساری به ریاست هاشمی و با حضور حجت الاسلام محمدی و دکتر محمد رضا قاسمی و شعبان وفایی نژاد در محل تالار اجتماعات اداره ورزش و جوانان ساری برگزار شد .

 

در این جلسه حجت الاسلام محمدی در رابطه با جایگاه نجات غریق و نجات انسان ها و اهمیت این جانبرکفان خطاب به همه مسئولین گفت: شما باید خود را در برابر زحمات و خدمات نیروهای نجات غریق و غواصی مسئول بدانید .

هاشمی با تشریح عملکرد هیئت و ظرفیت های نجات غریق در مرکز استان خواستار مشارکت همگان در احیای این رشته در ساری شد .

 

دکتر محمد رضا قاسمی دیگر عضو هیئت رئیسه نجات غریق و غواصی ساری از مشارکت خیرین و نخبگان ورزشی ساری از ورزش نجات غریق و غواصان خبر داد . وی گفت: حاج حسن صفری و حاجی بخشی و بسیاری از خادمین ورزش ساری به هیئت نجات غریق کمک خواهند کرد .

 

 

شعبان وفایی نژاد عضو هیئت رئیسه نجات غریق و غواصان ساری گفت: مسئولین سیاسی ، اجتماعی، و فرهنگی و اقتصادی ورزشی مرکز مازندران باید توجه مناسبی به این رشته داشته باشند که از جان مهمانان و مسافران و استفاده کنندگان دریا حفاظت می کنند و نقطه روشنی برای بحث گردشگری در مازندران است .

 

وی افزود: به حمداله هیأت نجات غریق و غواصی مازندران ، اداره کل ورزش و جوانان مازندران و اداره ورزش و جوانان ساری حمایت خوبی از نجات غریق و غواصی در ساری دارند .

 

وفایی نژاد گفت: بخشداران باید با حساسیت ویژه ای نسبت به اجرای دستور العمل هیئت نجات غریق توجه کنند مسئله جان نونهالان و نوجوانان و جوانان در کار است .

 

 

وی گفت: کلیه مدیران باشگاههای سالن ها ورزش های آبی مسئولین طرح های سالمسازی باید از وجود مربیان نجات غریق استفاده کنند که ضمن اینکه صاحب کادر نجات غریق هستند باید اعتبار کارت ها توجه شود ناجیان غریق باید در هر سال در آزمون های تست بدنی علمی هیئت قبول شده و مسئولین طرح های سالمسازی مدیران استخرها باید با هیئت نجات غریق هماهنگی داشته باشند .

 

 

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو