کد خبر: 21402

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۷:۵۸

۵۶ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در مازندران کشف شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف بیش از ۵۶ تن چوب آلات جنگلی قاچاق به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش سلام ساری سرهنگ ذبیح الله پهلوانی ...

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف بیش از ۵۶ تن چوب آلات جنگلی قاچاق به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش سلام ساری سرهنگ ذبیح الله پهلوانی اظهار داشت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق منابع ملی به خصوص قاچاق چوب آلات جنگلی طرح استانی مقابله با قاچاق چوب آلات جنگلی در تاریخ ۱۹ آذرماه به صورت گسترده با به کارگیری همه امکانات و ظرفیت‌ها و همکاری عوامل انتظامی و پلیس‌های تخصصی در سطح استان به مرحله اجرا در آمد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی و شناسایی محل دپوی چوب آلات جنگلی قاچاق و انبارهای چوب و همچنین شناسایی قاچاقچیان چوب از کشف بیش از ۵۶ تن چوب به همراه ۹۶۰ کیلوگرم ذغال چوب خبر داد .

سرهنگ پهلوانی با اشاره به شناسایی و دستگیری ۱۶ متهم با قاچاق محصولات و فرآوردهای چوبی و جنگلی قاچاق در این طرح سراسری، افزود: ارزش ریالی کشفیات ۴۵۰ میلیون ریال بوده است.

رئیس پلیس آگاهی مازندران از تشکیل پرونده برای متهمان به قاچاق چوب و تحویل این افراد به مرجع قضائی خبر داد و افزود: قاچاق منابع طبیعی و تخریب منابع ملی و جنگلی خسارنت و زیان‌های جبران ناپذیری را برای کشور به همراه دارد.

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو