کد خبر: 19763

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۶:۴۱

گلستانی ها سابقه درخشانی در کشتی کشور داشته اند

از زمانیکه استان مازندران به دو منطقه گلستان و مازندران تقسیم شد قسمت شرق مازندران سابق از بندرگز ، کردکوی، نوکنده، گرگان، گنبد و ... جدا شدند و از آن ...

از زمانیکه استان مازندران به دو منطقه گلستان و مازندران تقسیم شد قسمت شرق مازندران سابق از بندرگز ، کردکوی، نوکنده، گرگان، گنبد و … جدا شدند و از آن پس شاهد سقوط کشتی آن منطقه بوده ایم .

 

به گزارش سلام ساری در ایامی که این مناطق متعلق به مازندران بود افتخارات کشتی خطه شمال در تخسیر شهرهای ذکر شده بود ؛ شایسته است که جهت یادآوری اعلام داریم قهرمانان بزرگی همچون رضا سوخته سرایی ، شهید یوسف شربتی، رحیم شربتی، علی محمد مومنی ، مجید عقیلی ، فتاح عقیلی ، شعداله شربتی، منوچهر عقیلی، موسی مومنی، داود قنبری، اولیایی نژاد ، مرحوم رمضان خدر ، اسداله شربتی ، بهمن طیبی ، مهندس ملاح، موسی شربتی ، قربان توان، اسلام مردانی ، کریم عرب، جلیل جهانشاهی، قدرت مردانی ، اویس مردانی ، صفرعلی خدر، اسدی ، علی صفرنژاد ، ابوالفضل ابوطالبی و بسیاری دیگر از قهرمانان بزرگ را در اختیار داشتند که دیگر نامی از کشتی استان گلستان وجود ندارد و انتظار و منطق حکم می کند که نسبت به بررسی علت این موضوع واکاوی لازم از سوی مسئولین ورزشی ذیربط صورت بگیرد.

 

 

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو