کد خبر: 21163

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۹:۳۶

گزارش فنی مسابقات قهرمانی کشتی آزاد امیدهای جهان

به گزارش سلام ساری مجتبی گلیج از مازندران و ایران با دوبند آبی و حریف بلاروسی با دوبند قرمز ؛ کشتی گیر کشورمان با زیرلنگ موفق شد پای حریف خودش ...

به گزارش سلام ساری مجتبی گلیج از مازندران و ایران با دوبند آبی و حریف بلاروسی با دوبند قرمز ؛ کشتی گیر کشورمان با زیرلنگ موفق شد پای حریف خودش را از تشک خارج و یک امتیاز بگیرد .

 

کشتی گیر بلاروس با زیرگیری غلط ، با خیمه سنگین قهرمان مازندرانی روبرو شد و حریفش را به حاک برد ، در تایم اول سه بر صفر به سود قهرمان مازندرانی در تایم دوم نیز نماینده بلاروس حرفی برای گفتن نداشت و با زیرگیر سرپا مجتبی گلیج موفق شد ۲ امتیاز بگیرد.

گلیج با یک زیرگیری دیگر موفق شد امتیازات خود را به عدد ۶ افزایش دهد و حریف بلاروسی توان مقابله با وی را نداشت ؛ قهرمان بلاروسی نه زیرمی گرفت ونه خیمه زدن بلد بود تا قهرمان شاخص مازندرانی تنها مدال طلای کشتی آزاد کشورمان را به دست بیاورد.

 

گفتنی است این قهرمان مازندرانی در دور اول حریفی از اسلواکی، در دوره دوم قهرمان رومانی، سپس کشتی گیر روس و اکراین را شکست داد و در فینال نیز مقتدرانه توانست حریف بلاروس خود را شکست و قهرمان این مسابقات شود.

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو