کد خبر: 14510

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۸

چه انتخابات ۹۶ پرشور باشد و چه کم‌سو، برنده روحانی است

یک عضو ستاد انتخاباتی روحانی در سال ۹۲ با تاکید بر این‌که «روحانی و تیم او از رقابتی که موجب پرشور شدن انتخابات می‌شود استقبال می‌کنند»، گفت: اجماع اصولگرایان بر ...

یک عضو ستاد انتخاباتی روحانی در سال ۹۲ با تاکید بر این‌که «روحانی و تیم او از رقابتی که موجب پرشور شدن انتخابات می‌شود استقبال می‌کنند»، گفت: اجماع اصولگرایان بر یک گزینه باکفایت به پرشور شدن انتخابات و خلق حماسه‌ای دیگر کمک می‌کند، اما با این وجود چه انتخابات ۹۶ پرشور باشد و چه کم‌سو برگزار شود برنده آقای روحانی است.

به گزارش سلام ساری حجت‌الاسلام و المسلمین علی یونسی درباره شرایط روحانی در انتخابات سال ۹۶، اظهار کرد: پیش‌بینی من درباره انتخابات سال ۹۶ این است که رقابت در این انتخابات نسبت به سال ۹۲ برای روحانی بسیار راحت‌تر است؛ چرا که او رقیبی جدی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که کسی آقای روحانی را نمی‌شناخت و مردم قضاوتی درباره او نداشتند، او توانست با رای و استقبال بالایی رییس‌جمهور شود. حال که امروز مردم او را می‌شناسند و توانسته بزرگترین موفقیت تاریخی را برای ملت به ارمغان بیاورد و همچنین شر تحریم‌ها را از سر ملت ایران بردارد و فضای بین‌المللی را تغییر دهد و در داخل نیز فضای آشتی ملی و دوستی سیاسی حاکم کند، موقعیتش برای پیروزی در سال ۹۲ خیلی فراهم‌تر و بهتر است.

دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی درباره وضعیت رقبای روحانی در انتخابات پیش‌رو با بیان اینکه آنها دچار یک ضعف شدید هستند، اظهار کرد: متاسفانه رقبای آقای روحانی از ضعف شدیدی برخوردارند و نمی‌توانند اجماع کنند این در حالی است که چنانچه آنها اجماع کنند رقابت جدی‌تری شکل می‌گیرد و آقای روحانی و تیم ایشان از این رقابت که موجب پرشور شدن انتخابات می‌شود استقبال خواهند کرد.

وی تاکید کرد: انتخابات با مشارکت حداکثری به صلاح کشور است و انتخابات پرشور زمانی اتفاق می‌افتد که رقابت میان کاندیداها خیلی تنگاتنگ باشد.

وی همچنین درباره وضعیت اصولگرایان، گفت: اصولگرایان از این پتانسیل و قدرت برخوردار هستند که با اجماع بر روی یک شخصیت باکفایت به پرشور شدن انتخابات و خلق حماسه‌ای دیگر کمک کنند.

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو