کد خبر: 21383

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۷:۳۴

پرداخت حقوق پرسنل شهرداری، اقدامی ارزشمند از شهردار جدید کیاسر

به گزارش سلام ساری سید حسین محمودی شهردار جدید کیاسر در اقدامی بسیار  هوشمندانه حق و حقوق و مزایای قانونی پرسنل شهرداری کیاسر را پرداخت کرد تا این تلاشگران عرصه ...

به گزارش سلام ساری سید حسین محمودی شهردار جدید کیاسر در اقدامی بسیار  هوشمندانه حق و حقوق و مزایای قانونی پرسنل شهرداری کیاسر را پرداخت کرد تا این تلاشگران عرصه خدمت رسانی به مردم بتوانند در فضایی کاملاً آرام و بدون دغدغه به شهر و شهروندان و شهرداری کیاسر خدمت کنند.

 

یکی از عوامل ایجاد فساد مالی در شهرداری ها را باید در عدم پرداخت به موقع حقوق و مزایای قانونی پرسنل شهرداری ها دانست که بستر ساز سهل انگاری و کم کاری و تبانی و مهمتر از همه عدم دلگرمی برای خدمت در این نهاد مردمی می کند.

 

به نظر بنده که سالیان سال به عنوان یک کارشناس در امور شوراها و شهرداری ها سابقه خدمت دارم با صراحت اعلام می دارم امروز همه شهرداری های کشور اسیر فساد ساماندهی شده توسط برخی از پرسنل شهرداری ها شده اند و این فساد توسط برخی از شوراها و پرسنل ناراضی شهرداری ها سازماندهی می شود.

این گزارش تأکید می کند شهرداران باید در اجرای قانون ، این روند را از محل کار و دفاتر کار خود آغاز نماینده و نباید اجازه بدهند که فساد در شهرداری ها حاکم و پرسنل شهرداری از شهروندان باجگیری کنند زیرا شهرداری ها توجهی به حق و حقوق پرسنل خود ندارند .

 

قابل توجه است شهردار جوان و خوش فکر کیاسر در این حوزه با تجربه عمل کرد و باید خاطر نشان کرد شهرداری هایی که نمی توانند پرسنل خود را راضی نگه دارند چگونه می توانند شهروندان را راضی کنند و این دو موضوع ارتباطی مستقیم با یکدیگر دارند.

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو