کد خبر: 14350

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۴

می گویند حمایت میکنیم اما وقتی رفتند شورا فراموش می کنند / پنج شش سال است که جواب وام ما را ندادند

سلام ساری/ گفت و گوی اختصاصی : یکه و تنها با پشتکار، اراده و تقوا در گوشه ای از شهر مشغول قهرمان پروری است ! مربی و باشگاه دار با ...

سلام ساری/ گفت و گوی اختصاصی : یکه و تنها با پشتکار، اراده و تقوا در گوشه ای از شهر مشغول قهرمان پروری است ! مربی و باشگاه دار با تجربه که از عدم حمایت ها گله مند است اما عزم راسخ خود را برای پرورش قهرمانان، جوانان و ورزشکاران حفظ کرده است. این شخص کسی نیست جز علی عبادی… در گفتگوی اختصاصی سلام ساری با علی عبادی همراه باشید :

سلام ساری : آقای عبادی چطور شد که پا به عرصه ورزش گذاشتید ؟

حدود ۲۸ سال است که به ورزش تکواندو مشغول هستم. در ابتدا زیر نظر استاد تیزکار، استاد نوری و استاد پارسا کار می کردم و خودمم به مدت ۱۰ سال هست که باشگاهی به نام باشگاه ستاره اتحاد دارم که در رشته های تکواندو، کیک بوکسینگ، کاراته در دو بخش بانوان و آقایان در حال فعالیت هستیم. ما در این باشگاه قهرمان کشور و قهرمان آسیا و حدود ۸۰ شاگرد نیز داریم.

سلام ساری : انگیزه شما از باشگاه داری چیست ؟

علاقه زیاد، گرم کردن سر جوانان به منظور حفظ سلامتی بدنشان و جامعه

سلام ساری : در چه رده های سنی فعالیت می کنید و قهرمان هایی که دارید در چه رده ای هستند ؟

در همه سنین، قهرمانان ما نونهال داریم، نوجوانان و جوانان داریم که در رشته کاراته و تکواندو جوانان داریم

سلام ساری : آیا باشگاه شما درآمد زا هست؟ اگر بلی تا چه حد ؟

به درآمد زایی خیلی فکر نمی کنیم بیشتر از روی علاقه پا به میدان گذاشتیم با این حال در حد متوسط درآمد زایی داریم.

سلام ساری : وضعیت کنونی باشگاه خود و دیگر باشگاه ها در شهر ساری را چطور ارزیابی می کنید؟

خوبه، اگر امکانات باشد خیلی بهتر از این ها خواهد شد، بنده تمام امکانات باشگاه را با هزینه شخصی خودم خریداری کردم.

سلام ساری : با توجه به اینکه مازندران نقش بسزایی در قهرمان پروری در کشور ایفا می کند شما این نقش را در مازندران و باشگاه خودتان چطور می بینید؟

در مازندران عالی است اگر امکانات بیشتری بود قهرمانان ما ۲ برابر می شدند امکانات و زیر ساخت ها ضعیف است و مسئولین حمایت نمی کنند با این حال مازندران در اکثر رشته ها قهرمان دارد، در المپیک در رشته های کشتی، وزنه برداری و غیره…

سلام ساری : چه عواملی باعث می شود تا زیر ساخت ها مناسب نباشد ؟

باید ابتدا قهرمانان ما را ببینند، جایگاه ما را ببینند، امکانات را فراهم کنند و با توجه به استعدادها و جایگاه ها حمایت کنند، بنده نوعی را شما ببینید به شخصه یک باشگاه ۱۵۰ متری در یک نقطه از شهر ساری دارم چندتا قهرمان دادم؟ حتی اگر قهرمان های من کشوری هم بودند خیلی مهم هست برای اداره کل تربیت بدنی استان مازندران. متاسفانه ما از تربیت بدنی تقاضای وام کردیم و پنج شش سال است که جواب وام ما را ندادند هم رئیس قبلی و هم رئیس فعلی پیگیری نمی کنند یا ما را نگاه نمی کنند یا باید پارتی وسط باشد.

سلام ساری : بنظر شما شورای شهر به عنوان نهادی که می تواند حمایت کند و زیر ساخت ها را فراهم آورد چه نقشی می تواند ایفا کند؟

شورای شهر می تواند بالاترین نقش را داشته باشد چرا که شورای شهر، شهردار و فرماندار برای این شهر هستند. من خودم چند تن از اعضای شورای شهر را دعوت کردم که آمدند دفتر بنده را دیدند جایگاه و امکانات بنده را دیدند ولی حتی یک میز ناقابل که ۱۰۰ هزار تومان هم ارزش نداشت برای ما نگرفتند حالا ما وزنه و تاتامی و کیسه بوکس نخواستیم ولی حمایت نکردند. هم اعضای شورای شهر دوره فعلی و هم دوره قبلی هیچ کمکی نکردند.

سلام ساری : بنظر شما اگر یک یا چند تن از اعضای شورای شهر از دل ورزش باشند می توانند به توسعه و رشد ورزش و باشگاه ها کمک کنند؟

بستگی دارد ! بنده عذرخواهی میکنم در حال حاضر ما یک عضو شورای شهر از دل ورزش داریم به طور مثال آقای فیض اله نفجم. ایشان هم دوره تکواندوی بنده بود آمده بود جایگاه ما را دیده بود اما یکبار نیامدند بگویند آقا چی کم داری چی کم نداری. آقای نقیبی آمده بودند قبلا آقای کوروش یوسفی آمده بودند ولی ما چیزی ندیدیم وقتی می خواهند رای بیاورند می گویند ما کار میکنیم قدم بر میداریم حمایت میکنیم اما وقتی رفتند شورا فراموش می کنند. آقای نفجم می تواند یه نامه بزند و از ما حمایت کند اما متاسفانه این کار را نمی کنند.

سلام ساری : در پایان انتظاری که از مسئولین دارید را بیان بفرمایید.

انتظاری که داریم این است که ما را نگاه کنند به باشگاه های کوچک و ضعیف هم نگاه کنند همین باشگاه ها هستند که قهرمان جهان و قهرمان المپیک پرورش می دهند. بنده که همه هزینه ها را شخصا پرداخت کردم ما امکانات داریم تجهیزات داریم تشک تاتامی همه چی مهیاست، کولر هم به تازگی خودم خریدم باشگاه جواب نمیداد بدون کولر ولی حداقل حمایت ها را از مسئولین انتظار داریم که ما را از گوشه چشمشان نگاه کنند.

 

گفت و گوی اختصاصی سلام ساری

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو