کد خبر: 21375

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۷:۳۹

عملکرد عالی سید علی آقامیری در شورای شهر ساری

به گزارش سلام ساری، استاد سید علی آقامیری که به رعایت ادب و اخلاق و ارزش های دینی معروف است در اولین سال حضورش در شورای شهر واقعاً عملکرد عالی ...

به گزارش سلام ساری، استاد سید علی آقامیری که به رعایت ادب و اخلاق و ارزش های دینی معروف است در اولین سال حضورش در شورای شهر واقعاً عملکرد عالی دارد.

 

وی در همه جلسات و ملاقات عمومی شورای شهر حضوری فعال داشته و دیدارهای زیادی با مردم دارد. حضور و بازدید از پروژه های عمومی شهر ساری باعث شده که وی در انجام رسالت نظارتی خود مدیری شاخص به شمار آید و یکی از یار و یاوران شهردار در توسعه شهر است.

 

دعوت همگان به وحدت و همدلی و ایجاد فضای تعاملی بین اعضای شورای شهر، مبارزه با فساد و بداخلاقی از جمله شاخصه های شخصیتی استاد آقامیری به شمار می رود .

 

این مهم در حالی رقم خورده که برخی از اعضای شورای شهر طی این دوره شورا حتی یک جلسه هم در روز ملاقات عمومی در شورای شهر حضور ندارند.

 

این تحلیل خبری حاکیست سید علی آقامیری گفت: از مسئولین شهرداری درخواست کردم که در پرداخت حق و حقوق پرسنل شهرداری دقت عمل را به خرج دهند و نسبت به آن جدیت داشته باشند.

 

گفتنی است سید علی آقامیری نه پیمانکار است و نه مدافع پیمانکاران در مدیریت شهری و این رویکرد ارزنده وی باعث شده که مردم شهر ساری همواره به دیده احترام به وی می نگرند و پشتیبان وی در دفاع از حق و حقوق خود هستند.

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو