کد خبر: 21342

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۶

شورای شهر یا شورای وزارت کار؟!

به گزارش سلام ساری، بسیاری از اعضای شورای اسلامی شهرهای کشورمان، شهرداری ها را با وزارت کار و کارگری اشتباهی گرفته اند و تنها به دنبال جذب و اشتغال به ...

به گزارش سلام ساری، بسیاری از اعضای شورای اسلامی شهرهای کشورمان، شهرداری ها را با وزارت کار و کارگری اشتباهی گرفته اند و تنها به دنبال جذب و اشتغال به کار آنهم به سبک جذب نورچشمی ها نه برای کارگردن بلکه برای حق الزحمه گرفتن در شهرداری ها هستند.

 

گفتنی است در شرایط کنونی شهرداری های کشورمان دچار ورشکستگی مالی بر اثر جذب نیروهای مازاد و نورچشمی هستند و درآمدهای حاصل این نهاد ، به سختی تنها پاسخگوی حداقل حقوق کارگران است.

 

البته جذب نیروها در شهرداری ها به قیمت غارت شهروندان و شهرداری ها و نابودی شهرها تمام  می شود؛ ۸۰ درصد نیروهایی که جذب شهرداری ها می شوند فاقد کارایی و در محل کار خود حضور ندارند و تنها از راه دور حقوق دریافت می کنند.

 

 

این تحلیل خبری حاکیست رفع بیکاری جوانان در بسیاری از شهرهای کشورمان به سبک نورچشمی بازی ها صورت می گیرد و اعضای شوراها نقش اول این داستان را بازی می کنند و همین اعضای شوراها ادعا دارند که نه تنها باید بر شهرداری ها حکمفرمایی کنند بلکه همه ادارات و سازمان ها و نهادهای دولتی هم باید به همین سبک در اختیار آنها باشد تا نابودشان کنند..

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو