کد خبر: 21090

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۷:۳۲

سنگ تمام تیراندازان مازندرانی در کمک به زلزله زدگان غرب کشور

برای تهیه گزارشی در خصوص چگونگی روند امداد رسانی اعضای هیأت تیراندازی مازندران به محل استقرار جمع آوری کمک های اعضای این هیأت مراجعه کردیم و صحنه های این اقدام ...

برای تهیه گزارشی در خصوص چگونگی روند امداد رسانی اعضای هیأت تیراندازی مازندران به محل استقرار جمع آوری کمک های اعضای این هیأت مراجعه کردیم و صحنه های این اقدام ارزشمند و خداپسندانه بسیار زیبا بود.

 

به گزارش سلام ساری، اخلاص عمل داوطلبان کمک به مردم آسیب دیده غرب کشور و سیما و سیرت همه این اعضاء دیده می شد ، همگان پای کار بودند و هیئت های مختلف تیراندازی شهرهای استان نیز خود را به جمع حاضر اضافه و بسیاری از برادران و خواهران ، منازل خودشان را ستاد جمع آوری کمک به هم وطنان زلزله زده کرده بودند.

 

آنها گرمکن های خود را بدون اینکه استفاده کرده باشند و لوازم ورزشی و کوله پشتی و انواع خوراکی ها و لوازم بهداشتی را تقدیم زلزله زدگان کردند و سرهنگ علی اکبر رجبی رئیس هیأت تیراندازی مازندران نیز در کنار فعالین این اقدام ارزشی پای کار بوده و مدیریت می کرد .

 

 

محمود آبادی ها حدود ۲۰ میلیون تومان کمک کرده بودند و طبق برآورد صورت گرفته حدود ۲۰۰ میلیون تومان کمک مالی جمع آوری شده بود و به نظر می رسد هیأت تیراندازی استان در سطح کشور و در ارسال کمک به زلزله زدگان نمونه باشند.

 

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو