کد خبر: 19570

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۶:۴۸

در مراسم تجلیل از عضو چهار دوره شورای شهر ساری چه گذشت

به گزارش سلام ساری مراسم تجلیل از چهار دوره خدمات محمد حسن محمدی کیادهی در شورای اسلامی شهر ساری در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با ...

به گزارش سلام ساری مراسم تجلیل از چهار دوره خدمات محمد حسن محمدی کیادهی در شورای اسلامی شهر ساری در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با سخنرانی حجت الاسلام سید جلال صالحی ، سید کمال آقامیری رئیس شورای اسلامی استان ، شعبان وفایی نژاد کارشناس امور رسانه ها ، شهرداری ها و شوراها و همچنین سید مهدی احمدی عضو شورای چهارم شهر ساری و مهدی عبوری شهردار این شهر با اهداء هدایایی به رسم یادبود به محمدی کیادهی برگزار شد.

 

این گزارش حاکیست در این مراسم بسیاری از نونهالان و نوجوانان و علاقمندان به ورزش و پیشکسوتانی چون عبدالحمید باقری از انجمن پیشکسوتان کشتی ساری حضور داشتند .

 

برپایه این گزارش سید کمال آقامیری از زحمات و خدمات محمدی کیادهی در دوران مسئولیت در شورای شهر قدردانی و از وی به عنوان یکی مدیر خوشنام در نظام شورایی یاد کرد . مهدی عبوری شهردار ساری از محمدی کیادهی به عنوانی فردی دلسوز ، شجاع و مردمی یاد کرد .

 

گفتنی است استقبال عالی مردم از این مراسم نشان از علاقه مردم به این عضو نظام شورایی داشت و شهروندان ساروی بار دیگر حمایت های قاطعانه خود را از محمدی کیادهی اعلام داشتند .

 

 

گزارش و تصاویر از سید مهدی پیروان

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو