کد خبر: 21138

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۷:۴۵

خطر محرومیت بین المللی در کمین کشتی مازندران

به گزارش سلام ساری، شعبان وفایی نژاد کارشناس کشتی کشورمان گفت: با توجه به شکایت دو کشتی گیر روسی تیم قائمشهر در لیگ برتر قهرمانی کشتی کشورمان به فدراسیون جهانی ...

به گزارش سلام ساری، شعبان وفایی نژاد کارشناس کشتی کشورمان گفت: با توجه به شکایت دو کشتی گیر روسی تیم قائمشهر در لیگ برتر قهرمانی کشتی کشورمان به فدراسیون جهانی ، احتمال محرومیت برای کشتی استان مازندران وجود دارد.

 

وی افزود: نماینده قائمشهر در این فصل از مسابقات لیگ برتر از دوکشتی گیر روسی بهره برد که طبق مقررات باید حق الزحمه عضویت این دو کشتی گیر توسط مسئولین تیم قائمشهر پرداخت می شد ما مسئولین قائمشهری مدعی هستند طبق مذاکرات شفافی قرار بر این شد که در برابر هر پیروزی قهرمانان روسی ، حق الزحمه مناسبی به آنها پرداخت شود در صورتیکه این کشتی گیران روسی مدعی بودند به هیچ عنوان بحث پیروزی و شکست ها در پرداخت حق الزحمه مطرح نبوده است.

وفایی نژاد در تحلیل این موضوع معتقد است: باید تیم قائمشهر نسبت به تعهدات مالی خود پایبند باشد سازمان لیگ هم مدعی می باشد که حق با قهرمانان روسی می باشد و نماینده قائمشهر محکوم به پرداخت این مبلغ است و اگر چنانچه تیم قائمشهر نتواند به این تعهدات مالی عمل کند کشتی مازندران با خطر محرومیت روبرو خواهد شد و شایسته است که مسئولین مربوط نسبت به رعایت قانون اهتمام بورزند.

زمان مخابره:۴۱/۸-۲ آذر

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو