کد خبر: 21390

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۷:۵۲

در جلسه رسیدگی به مشکلات هیئت های ورزشی ساری چه گذشت

به گزارش سلام ساری، با حضور مهندس مدینه ، دکتر نجاریان، مهندس یوسفی اعضای شورای شهر ساری و حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان و روسای هیئت های ورزشی ...

به گزارش سلام ساری، با حضور مهندس مدینه ، دکتر نجاریان، مهندس یوسفی اعضای شورای شهر ساری و حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان و روسای هیئت های ورزشی مرکز استان ، جلسه ای به منظور رسیدگی به مشکلات هیئت های ورزشی در تالار اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.

در این جلسه شعبان وفایی نژاد یکی از کارشناسان برتر ورزش کشورمان ، مدینه رئیس شورای شهر، نجاریان و یوسفی اعضای این شورا، دکتر اسکوئی از اساتید دانشگاه، سرکارخانم فرج پور مسئول ورزش بانوان ، پریچهره مدیر امور فرهنگی و ورزشی، دلیری رئیس ورزش و جوانان ساری و همچنین مسئولین هیئت های ورزشی دوومیدانی، نجات غریق، شمشیربازی، فوتبال، جانبازان و معلولین، تیروکمان، بدنسازی،بومی و محلی، والیبال، باستانی و … مشکلات هیئت های خود را تشریح و در خصوص مسائل مختلف تبادل نظر شد.

 

برپایه این گزارش حسین دلیری با قدردانی از موفقیت های چشمگیر ورزشکاران ساروی در میادین مختلف، بر حمایت دستگاههای ذیربط از ورزش این شهرستان تأکید کرد.

گفتنی است مهندس مدینه رئیس شورای شهر ساری نیز با ابراز رضایت از عملکرد اداره ورزش و جوانان ساری، مدیریت مدبرانه دلیری را در این اداره مورد توجه قرار داد و بر حمایت از دلیری برای انجام برنامه های توسعه ای ورزش این شهرستان تأکید و مراتب همکاری شورای شهر با متولیان ورزش ساری را اعلام داشت.

 

در این جلسه نجاریان و یوسفی نیز در سخنانی، به تمجید از عملکرد حسین دلیری پرداختند و تعامل هیئت های ورزشی و اداره ورزش و جوانان ساری را گامی بلند برای رسیدن به اهداف توسعه ای ورزشی این شهرستان برشمردند.

این گزارش حاکیست در این جلسه سرهنگ برزگر، مرتضی قربانی، علی خدایی، سرهنگ ساعی، عباد دلیری، حجت الاسلام دانش، حسین شاهندشتی نیز حضور داشتند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو