کد خبر: 18799

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۸:۱۵

تعویق زمان جلسه هیات مرکزی نظارت برای انتخابات پرابهام شورای ساری

برابر اطلاع رسیده جلسه هیات مرکزی نظارت که قرار بود امروز برگزار و با اعلان نهایی رد یا تایید پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ، برای همیشه پرونده ی این ...

برابر اطلاع رسیده جلسه هیات مرکزی نظارت که قرار بود امروز برگزار و با اعلان نهایی رد یا تایید پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ، برای همیشه پرونده ی این انتخابات پر ابهام  را ببندد یکروز دیگر به تاخیر افتاد .
به گزارش سلام ساری دلیل این تاخیر فشارهای پشت پرده است که در دو مسیر با شدت جریان دارد . جریان اول فشار حامیان تایید انتخابات است که با تمام توان آمده اند تا حکم تایید را بگیرند و  از سوی دیگر کاندیداهای معترض به انتخابات و تجارت رای هستند که با تعصب به دنبال احقاق حق خود هستند و اتفاقا ارتباطات قوی هم دارند و تا این لحظه مرحله شهرستانی و استانی را بر حریف چیره شده به مرحله ی کشوری صعود کردند !
کاندیداهای معترض که پشتوانه ی دهها هزار رای را با خود دارند در مرحله ی کشوری نیز توانستند با درایت و تعصب ، لابیگری کنند و بر اساس اخبار منابع مورد اعتماد ما ، رای حداقل ۴ نماینده از پنج نماینده هیات نظارت مرکزی را با خود دارند و به نظر می آید اگر پای موجود موهومی به نام مصلحت به داستان دامنه دار انتخابات شورای شهر ساری باز نشود ابطال قریب الوقوع است .
البته کاندیداهای معترص به تجارت رای نیز به قول سخنگوی  ایشان ، در انتظار اجرای عدالت هستند و بر هر آنچه که نهادهای قانونی صحه بگذارند رضایت دارند .همانگونه که تا امروز اسیر جو سازی های کاذب نشدند و تنها از مجاری حقوقی و قانونی و با رعایت مصالح کلان استان و کشور پیگیر احقاق حق مردم شهر بودند .
ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو