کد خبر: 19714

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۲

تجلیل از پیشکسوتان دارو سازی مازندران

با حضور مدیرکل بیمه سلامت مازندران و جمعی از مسئولین و داروسازان در مراسم بزرگداشت روز داروساز ، از چند تن از  داروسازان پیشکسوت ، به نمایندگی از جامعه داروسازی ...

با حضور مدیرکل بیمه سلامت مازندران و جمعی از مسئولین و داروسازان در مراسم بزرگداشت روز داروساز ، از چند تن از  داروسازان پیشکسوت ، به نمایندگی از جامعه داروسازی استان ، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش سلام ساری ، همزمان با گرامیداشت سالروز تولد دانشمند بزرگ، زکریای رازی و روز داروساز ، با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بیمه سلامت مازندران در مراسم جشن روز داروساز که در بابلسر برگزار شد، از سه تن از داروسازان پیشکسوت به نام های دکتر هوشنگ شریف پور، دکتر سید هادی سعادت و دکتر نصر ا… فتاحی به نمایندگی از جامعه داروسازی استان تجلیل شد.

در بخشی از این لوح سپاس، ضمن تقدیر از تلاشها  و خدمات ارزنده داروسازان در ارائه خدمات بهینه به بیمه شدگان این سازمان، آمده است: پنجم شهریور، فرصت مناسبی برای یاد‌آوری و تجلیل از نقش مهم و تعیین‌کننده جامعه داروسازان در چرخه نظام تأمین سلامت و بهداشت و درمان کشور است.

تلاشهای بی شائبه و تجربیات گرانمایه شما پیشکسوت گرانقدر در راه حفظ و ارتقاء سلامت هموطنان و بیمه شدگان عزیز سازمان بیمه سلامت، موجب افتخار و سربلندی می باشد.

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو