کد خبر: 19650

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۹

برگزاری مسابقات کشتی رده های سنی پایه ساری به صورت باشگاهی

شعبان وفایی نژاد گفت: هیئت رئیسه کشتی ساری تصمیم بر این گرفت که در آینده همه مسابقات نونهالان و نوجوانان و جوانان و بزرگسالان را در قالب رقابت های تیمی ...

شعبان وفایی نژاد گفت: هیئت رئیسه کشتی ساری تصمیم بر این گرفت که در آینده همه مسابقات نونهالان و نوجوانان و جوانان و بزرگسالان را در قالب رقابت های تیمی بین باشگاهها برگزار کند.

 

به گزارش سلام ساری عضو هیئت رئیسه انجمن پیشکسوتان کشتی ساری با بیان این مطلب افزود: از مربیان سازنده و باشگاههایی که نقش زیادی در سازندگی نفرات کشتی ساری دارند حمایت ویژه خواهد شد.

 

این پیشکسوت کشتی با بیان اینکه حضور تنها یک ساروی در تیم منتخب مازندران کارنامه ای ضعیف برای ورزش و کشتی این شهر است، تصریح کرد: در مسابقات قهرمانی کشتی نونهالان کشور یک ساروی به روی سکو رفت اما انتظار بیش از اینها می باشد .

 

 

وفایی نژاد با بیان اینکه بازدید و دیدار از کلیه باشگاهها و سالن های تمرین در دستور کار هیئت قرار گرفته، یادآور شد: انشاله طی چند روز آینده کادر هیئت کشتی معرفی و برای کمیته های مختلف افراد مشخص و ساماندهی کشتی عملیاتی خواهد شد .

 

عضو هیئت رئیسه انجمن پیشکسوتان کشتی ساری خاطر نشان کرد: امید داریم که همه مسئولین از فرماندار ، شهردار ، اعضای جدید شورای شهر ساری علیجان شمشمیربند ، قاسم قاسمی ، کوروش یوسفی ، علی اکبر زلیکانی، سعید نجاریان ، سید علی آقامیری ، اسفندیار عشوری، سید مسعود مدینه و فرامرز نقیبی ، علی اصغر یوسف نژاد و محمد دامادی نمایندگان مجلس ، حضرت آیت اله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و روسای ادارات و سازمان ها و ارگان ها برای تعالی کشتی ساری به کمک این رشته بیایند.

 

شعبان وفایی نژاد در پایان اظهار داشت: حسین دلیری با قبول مسئولیت هیئت ، رسالت بزرگی را بر عهده گرفت و این مهم در حالی رقم خورده که بسیاری از رجال سیاسی شهر ساری ، علیرغم ادعاهای بسیار در زمان مسئولیت هیئت کشتی هیچ کمکی به کشتی این شهر نداشته اند .

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو