کد خبر: 12945

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۲

انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد

سلام ساری : بهرام پارسایی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فضای انتخابات دو قطبی نشود، گفت: منظور رهبر انقلاب از اینکه فضای انتخابات دو قطبی ...

سلام ساری : بهرام پارسایی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فضای انتخابات دو قطبی نشود، گفت: منظور رهبر انقلاب از اینکه فضای انتخابات دو قطبی نشود این بود که انتخابات با فضایی تنش‌زایی روبه رو نشود و در فضای آرام رقابت سالم شکل بگیرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: قطعا  رقابت وجود خواهد داشت انتخابات بدون رقابت نخواهد بود اما باید کمک کنیم تا در فضای سالم برگزار و اصول اخلاقی و قانونی رعایت شود.

وی گفت: اگر انتخابات با اصول اخلاقی و دموکراسی برگزار شود جای نگرانی و دغدغه نخواهد بود و انتظار داریم که رقابت ها بر اساس برنامه کاندیداها باشد. مردم هم به برنامه های کاندیداها نگاه می کنند اما هواداران و مبلغان کاندیداها باید اصول را رعایت کنند و خارج از چارچوب، اخلاق و قانون اظهار نظر نکنند تا جو جامعه متشنج نشود.

این نماینده افزود: در شرایطی که انتخابات در فضای سالم برگزاری شود به نفع کشور، مردم و نظام تمام می شود،  باید نشان دهیم مردم ما فرهنگ لازم را برای انتخابات سالم و با اصول دموکراسی جهان را دارند و بر اساس احساس رای نمی دهند.

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو