کد خبر: 19681

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۹:۴۳

از گوشه و کنار

به گزارش سلام ساری، سلسله گزارشات تحلیلی این رسانه در این شماره به نقل از دیدگاههای شعبان وفایی نژاد به رشته تحریر در آمده که خواندن آن برای شما مخاطب ...

به گزارش سلام ساری، سلسله گزارشات تحلیلی این رسانه در این شماره به نقل از دیدگاههای شعبان وفایی نژاد به رشته تحریر در آمده که خواندن آن برای شما مخاطب گرانمایه خالی از لطف نیست:

 

آقای رئیس جمهور و نمایندگان مجلس، تورم زندگی مردم را نابود کرده است

 

 

روز گذشته فیش گاز منزل من در حالی به دستم رسید که ۱۰ هزار تومان تبدیل به ۲۰۰ هزار تومان شد .

 

به تصور اینکه اشتباهی در شمارش مصرف کنتور رخ داد به اداره گاز رفتم گفتم یک شمعک بیشتر مورد استفاده ما نیست مسئول مربوط پاسخ داد: مصرف گاز شما به هیچ عنوان زیاد نشده بلکه دریافتی های ما افزایش یافته و اگر پرداخت نکنید هر روز گرانتر از دیروز حساب می شود با این که دو ماه است حقوق نگرفته ا و ۵ سال است که از رفاهیات قانون و مزایای بر حقمان خبری نیست اما مجبور به پرداخت آن هستیم !

 

با ناراحتی به منزل برگشتم ناگهان فیش برق امد و با همان گران شدن مصرف مواجه شدم ؛ براستی که دولت به اجبار و هر طریقی هزینه خدمات را بالا می برد تا بتواند نیازهای مالی خود از جیب مردم تأمین کند !

 

۱۰ سال قبل سالی یک بار قیض نوسازی جمعاً ۱۰ هزار تومان هر ماه یک صد هزار تومان به بهانه های مختلف نمایندگان با شرف و با غیرت و عدالت محور استان دولت راستگو و پاکدل و پاکدست ما در مجلس به همراه هیأت دولت رئیس جمهور مدعی هستند در کشور تورمی وجود ندارد و همه جای کشور گل و بلبل و اعتبار مالی داریم که به همه جای دنیا کمک کنیم و کمیته امداد و نجات کشورهای آفریقایی می شویم .

 

در همین کشور ملت ما غارت شده اند و تورم و گرانی و تبعیض ، غیرت نوامیس مردم با به فنا برده و تن فروشی ها تنها راه زنده ماندن است و از فقر و بدبختی کارگران و کارمندان نابود شده اند رئیس جمهور به دنبال رایزنی با نمایندگان که دویست به بالا رأی بدهند به کی چه چیزی با کدام منطق خنده های رئیس دولت بر مرگ ملت رئیس جمهور دلخوش به پرداخت حق و حقوق صدها میلیاردی به ستارگان ورزشی و فرهنگی به بهانه سرگرمی مردم و صدا و سیما به جای اینکه مدافع حق و حقوق مردم باشد به دنبال ترویج ابتذال و فساد و فحشا سرگرمی مردم می گویند .

 

به قضات و قاضی ها حق و حقوق بالا می دهند که فساد نداشته باشند مشکلات اقتصادی مردم چه می شود نمایندگانی که برای رأی موفق به وزیری ۱۴۰ نفر ثبت نام برای سخنرانی می کنند اما زمان رأی دادن آیا می توانند شرافت و آزادگی و حریت داشته باشند این ها به خودشان هم دروغ می گویند.

 

***************************************

 

کار واقعی عضو سابق شورای شهر 

 

 

مختاباد نماینده مردم تهران در پارلمان شهری در مراسم تودیع شروع به خوانندگی کرد که این اقدام وی بیش از تلطیف کردن فضای جلسه پیامی آشکار به مردم تهران و کشور داشت .

 

وی با سرودن آواز در این جلسه به همگان گفت من یک خواننده هستم و شما به اشتباه مرا برای حضور در شورای شهر انتخاب کردید !

 

وای به حال شهرداری هاکه اختیار شهر و شهروندان به این افراد سپرده می شود و خلاصه کلام اینکه کفاره عمر مدیریت شهرداری ها همین است که شوراها را بر سرآنها به عنوان ننگ و نفرین نازل کرده اند …

 

*************************************

 

چرا روابط عمومی استانداری مازندران از عملگرایی ناراحت و نگران است

 

 

مسئول روابط عمومی استانداری مازندران در مصاحبه مطبوعاتی استاندار معلوم نشد چرا از عملگراها ناراحت و معترض می باشد .

 

بنده در این خصوص قصد پیش داوری در اظهارات وی را ندارم ولیکن او سخت از معرفی یک داوطلب یا کاندیدا از حوزه عملگرایان برای معرفی استاندار آینده مازندران انتقادات شدید را مطرح نموده که دلایل این واکنش مشخص نمی باشد .

 

نمی شود از همگان انتظار داشت که یکسان فکر کنند و نباید تفکر خودمان را بر دیگران تحمیل کنیم شعار استاندار مازندران اخلاق مداری است و البته این فرد در بحث اختصاص اعتبارات مالی دولت به شهرداری های مازندران نیز مانور تبلیغاتی خوبی داشتند .

 

خوب بود که رئیس روابط عمومی استانداری پیگیری لازم را جهت رعایت احترام همگان و به دنبال وحدت و همکاری برنامه ریزی می کردند .

 

هم استاندار و هم معاونین استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی و ستادی و سیاسی استان فراموش نکنند که عملکرد شهرداری ها را به حساب دولت می گذارند .

 

*******************************************

 

تأسیس موزه افتخارات ورزش مازندران الزامی است

 

 

مازندران از جمله استان های سرامد ورزش کشورمی باشد ؛ تاریخ ورزش این دیار مایه افتخارات ورزش کشور  و مازنی ها پرچمدار و پیشاهنگ کسب عناوین افتخارات و نشان های کشورمان در میادین بین المللی ، آسیایی، جهانی و المپیک بوده اند .

 

یکی از اماکنی که نام و یاد خاطرات بزرگان را حفظ و حراست می کند موزه می باشد و شایسته می دانم پیشنهاد کنم که مکانی را در ساری برای این منظور در نظر گرفته شود تا مدال ها و احکام قهرمانان ورزشی مازندران به نمایش گذاشته شود . زمانیکه مهمانان و مسافران و شخصیت های ممتاز سیاسی و اجتماعی و ورزشی به مازندران سفر می کنند از این موزه بازدید شود و نونهالان و نوجوانان این دیار نیز از تالار افتخارات ورزشی مازندران بازدید تا نوعی الگوسازی برای نسل آینده ورزش کشورمان باشد .

 

باید اذعان داشت که در همه شهرهای قهرمان خیز دنیا موزه افتخارات ورزشی دائر می باشد اگر آن میزبان مسابقات داخلی و خارجی بود بازدید از این مکان در دستور کار قرار می گرفت .

 

همگان باید بدانند در این دیار امامعلی حبیبی ها بوده اند که اولین طلایی کشتی کشورمان در جهان و المپیک ، موحدهایی که با شش مدال طلای متوالی جهان نامدارترین قهرمانان ایرانی بوده اند ؛ خدرها ، عسگری محمدیان ها ، ترکان ها ، سلیمی ها ، رضایی ها ، یزدانی ها، و…. چگونه نام ما را در کشورمان و جهان مطرح کرده اند .

 

باید کاپ های قهرمانی و مدال های افتخارات ورزشی به نمایش گذاشته شود و احداث موزه قهرمانان ورزشی این دیار قطعاً گام مثبتی برای معرفی ورزش استان در بین کشور و جهان خواهد بود .

 

خاطر نشان می شود قهرمانان ورزشی قسمتی از تاریخ این استان هستند و به هر حال باید مکانی در این استان وجود داشته باشد تا آنها به خوبی به مردم و جامعه ورزشی دنیا معرفی گردند.

 

*********************************************

 

 

بازدید اعضای هیئت رئیسه کشتی ساری از باشگاه مراد محمدی، میلاد نور و شهید محمد منتظری

 

 

حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان و مدیریت هیئت کشتی ساری ، شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزشی و عضو هیئت رئیسه کشتی ، دنگسرکی مربی سابق تیم ملی و کارشناس کشتی از سالن کشتی میلاد نور بازدید و با قهرمانان و مربیان حاضر دیدار کردند .

 

در این بازدید شعبان وفایی نژاد ، حسین دلیری، مهندس مناجاتی، اسماعیل دنگسرکی پیرامون برنامه های هیئت کشتی سخنرانی و جمع حاضر از سالن کشتی شهید محمد منتظری بازدید کردند .

 

گفتنی است شعبان وفایی نژاد از زحمات محسن دلیری یکی از مربیان کشتی کشورمان قدردانی کرد .

 

در این بازدید حسین دلیری و دنگسرکی نیز از تلاش های محسن دلیری قدردانی کردند .

 

شایان ذکر است حسین دلیری به همراه شعبان وفایی نژاد و هاشمی رئیس هیأت نجات غریق و محمدی عضو هیئت رئیسه و سایر اعضای نجات غریق از استخر مراد محمدی بازدید کردند .

 

*******************************************

 

انتظارات جامعه ورزشی مازندران از دولت دوازدهم

 

 

مازندرانی ها نقش پررنگی در انتخابات ریاست جمهوری و حمایت از دکتر روحانی داشته اند جامعه ورزشی این دیار هم در این جریان سیاسی و انتخاباتی فعالیت عالی داشته اند بر همین اساس انتظارات جامعه ورزشی استان از دولت دوازدهم می توان برحق باشد اما انتظارات از دولت برای ورزش مازندران:

 

  • احداث اماکن ورزشی که مازندران توانایی میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ، جام های بین المللی و آسیا را داشته باشد .

 

  • تعیین اسپانسر مالی جهت کمک به ورزش این دیار برای شرکت در مسابقات لیگ برتر

 

  • تعیین تکلیف برای برخی از وزارتخانه ها که در تیمداری در لیگ ها مازندران هم مورد توجه قرار دهند .

 

  • تغییر نگاه مسئولین به ورزش مازندران

 

  • احداث اماکن ورزشی که مازندران با توجه به شرایط آب و هوایی عالی میزبان اردوهای ملی پوشان درهمه شهرها باشد .

 

  • تقویت ثبات مدیریتی در ورزش مازندران

 

  • بستر سازی مناسب برای اعزام کاروان های ورزشی از سوی مازندران به کشورهای آسیای مرکزی و بر عکس

 

  • بستر سازی برخی از بانک ها و کارخانجات و وزارتخانه ها برای سرمایه گذاری در ورزش مازندران

 

  • برنامه ریزی جهت جذب اشتغال به کار قهرمانان

 

  • با توجه به موفقیت قهرمانان در حمایت از ورزش استان برنامه ریزی شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو